ZAMKNIJ

Wychodzimy z założenia, że najwyższa jakość realizacji powierzonych inwestycji możliwa jest dzięki wysoce wyspecjalizowanemu zespołowi pracowników – doświadczonych ekspertów w branży budowlanej.

Co zyskujesz decydując się związać z naszą firmą:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole przy dużych projektach inwestycyjnych.
  • dostęp do innowacyjnych technologii, kształtujących współczesne standardy na polskim rynku budowlanym.
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy:

I. Główna Księgowa / Główny Księgowy

Główne zadania:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki/spółek z branży hotelowo-restauracyjnej,
  • terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań do GUS i NBP
  • opracowywanie i uaktualnianie polityki rachunkowości oraz planu kont
  • miesięczna kontrola sald kont księgowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie dotyczącym księgowości i podatków
  • tworzenie raportów/zestawień na potrzeby zarządu
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • monitorowanie zmian w przepisach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość),
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej, mile widziane doświadczenie w pracy z branży hotelowo-restauracyjnej,
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, MSR oraz MSSF,
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy i dotrzymywanie ustalonych terminów
  • uprawnienia biegłego rewidenta – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za podejmowane zadania

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w stabilnej, renomowanej i stale rozwijającej się organizacji,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Aplikuj: biuro@budizol.com.pl

II. Kosztorysant / Asystent projektanta

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

‒        Przygotowywanie ofert handlowych

‒        Tworzenie rysunków wykonawczych prefabrykatów żelbetonowych

‒        Opracowywanie dokumentacji projektowej

‒        Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych

‒        Uczestnictwo w planowaniu i realizowaniu ambitnych projektów budowlanych

 WYMAGANIA

‒      Studenci lub absolwenci Politechniki na kierunku budownictwo, specjalność konstrukcje  budowlane i inżynierskie

‒        Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji betonowych

‒        Biegła znajomość programów MS Office (arkusze kalkulacyjne), AutoCAD

‒        Mile widziana znajomość programów: Allplan , Zuzia

‒        Dobra znajomość języka angielskiego

‒        Obowiązkowość, dokładność, sumienność

‒        Umiejętność pracy w zespole

‒        Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów

‒        Bardzo dobra organizacja pracy w zespole

‒        Mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych

OFERUJEMY

‒        Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

‒        Stabilne warunki zatrudnienia

‒        Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i nabycia bogatych doświadczeń zawodowych

‒        Dużą samodzielność w działaniu

  Aplikuj: h.hetman@budizol.com.pl

 III Specjalista Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Włocławek

WYMAGANIA

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Umiejętność pracy w zespole

- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kontrolera Jakości

- Bardzo dobra znajomość tematyki kontroli jakości w prefabrykacji betonowej

- Samodzielność w pracy i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów

- Umiejętność prowadzenia Zakładowej Kontroli Jakości dla prefabrykacji betonowej (wymagania europejskie i szwedzkie)

- Znajomość i umiejętność stosowania europejskich norm jakościowych dla branży prefabrykacji betonowej

- Znajomość technologii betonu

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY

- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

- Narzedzia niezbędne do pracy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Pracę w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie prefabrykacji

- Możliwość uczestnictwa w kompletnym procesie realizacji inwestycji budowlanych

 Aplikuj: poczta@budizol.com.pl